Wybitni reżyserzy

Plejada najlepszych polskich reżyserów w Twoim domu!

Plejada najlepszych polskich reżyserów w Twoim domu!
Holland, Wajda, Kieślowski, Polański, Krauze, Żuławski, Machulski, Szumowska, Smarzowski, Komasa – z pewnością nazwiska nie są Wam obce. Wszyscy słyszeliśmy o osiągnięciach naszych polskich reżyserów, ale czy oglądaliśmy wszystkie ich filmy? Czy udało się Wam poznać wybitny talent naszych znanych artystów? W zbiorach filmowych naszej bemowskiej Biblioteki Publicznej znajdują się filmy polskich reżyserów. Prezentując ich tytuły pragniemy zachęcić naszych Czytelników do korzystania ze zbiorów. Wybierz i zarezerwuj wybrany tytuł już dziś!